Hakkımızda

Airsan Mekanik

Airsan Mekanik sürekli gelişen teknolojiler doğrultusunda, Türkiye de yeni gereksinimlere göre mekanik tesisat ile ilgili en son yenilikleri de konuları arasına katmaya devam etmektedir. Yeni konuların eklenmesi ile beraber, bu konularda destek vermeye yönelik yetişmiş, bilgili insan gücüde gereksinimler doğrultusunda Airsan Mekanik ailesine katılmaktadır.

 

Firma politikası, müşterilerine sadece hizmet vermek üzerine kurulmamış, bunun yerine projenin her aşamasında tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, mekanik tesisat gereksinimlerine en iyi yanıtı veren çözümleri “anahtar teslim” projeler halinde sunmak olarak belirlenmiştir.

 

Havalandırma işlemlerimizde siz müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek istenen kalite, standart fiyat ve zamanında teslim etmek bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliktir.

MİSYONUMUZ

Bulunduğu Sektörde, karşısına çıkan engelleri aşarak, kökleri derinde sağlam bir kuruluş olarak, müşterilerine hizmet vermek. Güvenilir ve profosyonel hizmet akıllı ve sorunsuz çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak asıl gayesidir.

VİZYONUMUZ

Kazançlarla artırılan sermayesini, bulunduğu sektöre yatırarak, ticari hacmini geliştirmek. Aklın ve bilimin önderliğinde, maneviyatın ışığındaki ticari ahlakla, ülkesine ve milletine hizmet etmektir.

NEDEN BİZ ?

Airsan Mekanik olarak sahip olduğu üstün hizmet anlayışını müşterisine yansıtarak içerisinde bulunduğu sektörde saygınlığını koruyabilmesi için müşteri odaklı temel prensiplere sahip olması gerektiğinin bilincindedir.

İletişim : (0530) 874 05 72

İletişim formunu doldurduğunuz takdirde en kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.
WhatsApp chat